O nás

Tato sekce by se správně měla jmenovat „O mně“, protože TimeKiller je prakticky od začátku taková one man show. Nemá žádnou redakci, zázemí ani finanční prostředky. Za vším stojí jeden člověk- amatérský webdesignér, grafik, redaktor, marketér. Zajímá vás, kdo jsem? Potom čtěte dál.

Mé jméno je Jan Herman a studuji marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Poslední dva roky se intenzivně zajímám o nové formy propagace na internetu, social media marketing a prakticky vše o čem si zde můžete přečíst.

TimeKiller, jak už název napovídá, vznikl z přebytku volného času. Od svého založení prošel obrovským vývojem a přinesl mi spoustu nových zkušeností, jak v oblasti webdesignu, tak marketingu.

Jsem si vědom, že zdaleka není dokonalý a dnes bych spoustu věcí udělal jinak. Navzdory tomu můžu s hrdostí říct, že za poslední rok se mi podařilo vybudovat fungující web se slušnou návštěvnickou základnou, neustále rostoucí facebookovou stránkou a velice pozitivní pověstí. To by samozřejmě nešlo bez vás, takže i Tobě patří obrovský dík.

O své zkušenosti se s radostí podělím, takže pokud rozjíždíte vlastní webové projekty, nebojte se napsat. Rád vám odpovím na všechny otázky a jsem otevřený jakékoliv případné spolupráci.

Budu se těšit a přeji báječný den.

Podmínky užití obsahu

Je zakázáno kopírovat příspěvky bez vědomí autora, nebo administrátora webu, pokud není uvedeno jinak. (Jedná se hlavně o publikování obsahu na cizích stránkách.) Je dovoleno prohlížet, stahovat, uchovávat a tisknout veškerá data, pokud se tak děje výhradně za účelem osobního užití. Další distribuce jakýchkoliv materiálů je zakázaná.

Pokud zde čerpáte materiály do svých seminárních prácí, či prezentací, uvádějte prosím zdroj a to formou odkazu na web. Toto samozřejmě není možné nijak kontrolovat, ale mějte na paměti, že jsem taky jenom student a mohl bych se vám na to brzy vykašlat;)