Aféra Kazma vs Rytmus aneb Jak to celé bylo

12. června, 2011          Aktuality / Video    
496x
  • NahoruAféra Kazma vs Rytmus aneb Jak to celé bylo

Nedávno jsme tu měli jeden díl One man show, ve kterém si Kazma docela docela krutým způsobem udělal prdel ze slovenského rappera Rytmuse. Od té doby se bulvárem míhaly všelijaké zvěsti, zprávy o tom jak Rytmus Kazmovi vyhrožuje jak mu rozjebe hlavu, pak přišel další díl show s Mirem Šmajdou a tak dále a tak dále. Jak to celé bylo doopravdy, jsme se ale dozvěděli až dnes.

Tak je to venku. Celá aféra byla opravdu jen vykonstruovaná fraška a oba protagonisté se již nějakou dobu znají. Povedl se jim ale opravdu moc pěkný kousek. Během několika dní doslova naprosto ovládli mediální svět dvou národů. Tedy alespoň ten bulvární. No ale pěkně postupně. Podívejme se jak to celé bylo.

Všechno začalo 65. dílem One man show, ve kterém si Kazma ze slovenského rappera udělal srandu ve velkém stylu a které se okamžitě stalo hitem československého internetu.

Pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Několik bulvárních online deníků vydalo zprávů o výhružném telefonátu, který měl údajně proběhnout když byl Kazma na dovolené v Egyptě. Na výhružky je prý zvyklý, takže se rapperem nenechal rozhodit.

Aby ukázal, že to myslí výžně, v dalším díle OMS se opět objevil jako Rytmus a společnost mu dělal zmiňovaný vítěz loňské SuperStar Miro Šmajda. Tentokrát se do rappera opřeli ještě více.

Co následovalo, šokovalo asi celou internetovou komunitu. Jako lavina se na facebooku šířilo toto video.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Samozřejmě že se našla celá řada lidí, která tvrdila, že se jedná o povedený fake, ale bulvár opět udělal to co umí nejlíp a vše podpořil Kazma svým tiskovým prohlášením a jeho fotografií po údajném útoku.

Celá aféra skončila až dnes s 67. dílem OMS, ve kterém se můžeme vidět oba protagonisty jak si podávají ruce, vtipkují a smějí se celému národu, který dokázali během pár dní totálně oblbnout. Podívejte se na to ostatně sami.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Tihle dva šoumeni nám ukázali, jak snadno se dá zmanipulovat celý národ a udělat si parádní reklamu, podle jejich slov, za pouhých 38 korun. 200 000 Zhlédnutí na Streamu během hodinky mluví za vše. Takže si zapište za uši, že ne všechno je tak, jak to vypadá, nebuďte ovce a nevěřte všemu co se píše.


    Sdílet

Autor

Freelance markeťák, kreativec, webdesignér. Student marketingových komunikací na ÚMK UTB. Více na www.janherman.com.
Podobné příspěvkyKomentáře

You must be logged in to post a comment.