Škodovka má nové logo. Krok kupředu?

12. února, 2011          Aktuality     celý příspěvek


Škodovka má nové logo. Krok kupředu?

Společnost Škoda Auto dne 10.února oficiálně představila světu přepracované logo, které zanedlouho bude zdobit všechny její vozy. Částečně se potvrdily předchozí spekulace a nápis ze znaku opravdu zmizel. Nová verze je podle slov jednoho z účastníků obří konference v O2 Aréně velmi dynamická a oproti dosavadní o třídu výš.

Ostatně to můžete posoudit i sami podle následujícího obrázku. Jedná se o neoficiální verzi loga, krerou vytvořil server Lidovky.cz podle výpovědí dealerů, jež se konference zúčastnili.

Nové logo Škoda Auto

Jelikož si Škodovka zavázala všechny účastníky smlouvou o mlčenlivosti s několikamiliónovou pokutou za její porušení, oficiální logo se může ještě malinko lišit. Některé věci jsou však z rozhovorů jasné.

Logo se bude barevně lišit na automobilech a pro reklamní využití. Pečeť na autech bude zobrazovat tradiční šíp v kruhu. Nicméně nebude zelený, ale stříbrný (chromovaný) s černým pozadím. Na showroomech, prospektech a firemních papírech ale bude škodovka ukazovat zelený šíp na černém pozadí. Nové logo má být celkově jednodušší a zmizí z něj nápis Škoda Auto. Zdroj:iDNes.cz

A jaký je váš názor? Líbí se vám nové logo a myslíte, že je to krok správným směrem?