Škodovka má nové logo. Krok kupředu?

12. února, 2011          Aktuality    
440x
  • NahoruŠkodovka má nové logo. Krok kupředu?

Společnost Škoda Auto dne 10.února oficiálně představila světu přepracované logo, které zanedlouho bude zdobit všechny její vozy. Částečně se potvrdily předchozí spekulace a nápis ze znaku opravdu zmizel. Nová verze je podle slov jednoho z účastníků obří konference v O2 Aréně velmi dynamická a oproti dosavadní o třídu výš.

Ostatně to můžete posoudit i sami podle následujícího obrázku. Jedná se o neoficiální verzi loga, krerou vytvořil server Lidovky.cz podle výpovědí dealerů, jež se konference zúčastnili.

Nové logo Škoda Auto

Jelikož si Škodovka zavázala všechny účastníky smlouvou o mlčenlivosti s několikamiliónovou pokutou za její porušení, oficiální logo se může ještě malinko lišit. Některé věci jsou však z rozhovorů jasné.

Logo se bude barevně lišit na automobilech a pro reklamní využití. Pečeť na autech bude zobrazovat tradiční šíp v kruhu. Nicméně nebude zelený, ale stříbrný (chromovaný) s černým pozadím. Na showroomech, prospektech a firemních papírech ale bude škodovka ukazovat zelený šíp na černém pozadí. Nové logo má být celkově jednodušší a zmizí z něj nápis Škoda Auto. Zdroj:iDNes.cz

A jaký je váš názor? Líbí se vám nové logo a myslíte, že je to krok správným směrem?

ŠTÍTKY:

    Sdílet

Autor

Freelance markeťák, kreativec, webdesignér. Student marketingových komunikací na ÚMK UTB. Více na www.janherman.com.
Podobné příspěvkyKomentáře

You must be logged in to post a comment.