Přemýšlejte než pošlete mail [Infografika]

31. března, 2012          Internet a Sítě    
206x
  • NahoruTaky vám každý den chodí okolo stovky mailů? Máte chuť se zabít pokaždé, když ráno otevřete poštu? A víte čím to je? Lidé totiž nepřemýšlejí, než odešlou email. Přitom by stačilo zapamatovat si pár jednoduchých pravidel.

Neposílejte maily pokud opravdu nemusíte! (Ptejte se Googlu, než někoho začnete otravovat maily. Neodpovídejte pokud to není nutné. Když už musíte psát, snažte se, ať je to co nejkratší.)

Neposílejte blbosti! (Maily s powerpointovými prezentacemi jsou záležitostí minulého století…pokud máte potřebu sdílet se světem videa vašich koček, existuje Facebook.)

Vždy používejte relevantní předmět! (Zapomeňte na CAPS LOCK. Uvědomte si, že lidé si mohou chtít váš mail zpětně dohledat. Vyvarujte se tedy obecných frází jako „Důležité“ apod.)

Dodržování jen těchto tří absolutně jednoduchých pravidel by každý den ušetřilo miliónům lidí spoustu drahoceného času. Přesto je spousta lidí stále nerespektuje. Takže vás prosím: Přemýšlejte než pošlete mail! Více užitečných informací najdete v infografice níže.

Email Overload

Zdroj: OnlineITDegree.net


    Sdílet

Autor

Freelance markeťák, kreativec, webdesignér. Student marketingových komunikací na ÚMK UTB. Více na www.janherman.com.
Komentáře

You must be logged in to post a comment.